“Починай з малого, але мрій про велике…” (Стів Джобс)

           ІНФОРМАЦІЯ ПРО КЛУБ

          Студентський науково-дослідний маркетинговий клуб «Research & Creative» – це співтовариство здобувачів, що займається науково-практичним маркетингом. Діяльність клубу спрямована на представлення різних можливостей для покращення досвіду здобувачів за межами учбових аудиторій. Цей досвід включає в себе проведення маркетингових досліджень, формування і створення ідей, поглиблене розуміння сучасного маркетингу, налагодження контактів з професіоналами в бізнес-середовищі.

Для здобувачів участь в клубі – це можливість розвивати нові інтереси, розширювати свої знання в індустрії маркетингу, набувати навичок, необхідних для просування у своїй майбутній кар’єрі.

    НАША МЕТА

Виявляти обдаровану молодь і залучати зацікавлених здобувачів до наукової діяльності, поглибленого вивчення маретингу, набуття навичок науково-дослідної роботи, розвитку наукового і творчого мислення, аналітичних і креативних здібностей, набуття практичних навичок завдяки участі у реальних маркетингових заходах, дослідженнях і проєктах

НАШІ ЦІЛІ

• Підтримувати заходи і програми, які допомогають здобувачам розвивати професійні якості за межами учбової аудиторії

• Розширювати світогляд здобувачів і робити їх на крок ближче до  майбутньої кар’єри в сфері маркетингу

• Створювати умови для зустрічей здобувачів з іншими учасниками, аспірантами і професіоналами, що працюють в успішних компаніях

• Допомагати здобувачам відкривати кар’єрні можливості для досягнення своєї мрії

   НАША КОМАНДА

   Загальне керівництво і контроль діяльності Клубу


Д.е.н., професор                                         

КОЛОМИЦЕВА ОЛЕНА ВІТАЛІЇВНА

Завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу. Керівник Черкаської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Українська Асоціація Маркетингу». Член робочої групи Черкаської обласної державної адміністрації з розроблення Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки та планів її реалізації

Організація і контроль поточної роботи Клубу

Боковня Анжеліка Олегівна

к.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики та маркетингу. Член Всеукраїнської громадської організації «Українська Асоціація Маркетингу»

Шевченко Наталія Вікторівна

старший викладач кафедри економічної кібернетики та маркетингу. Член Всеукраїнської громадської організації «Українська Асоціація Маркетингу»

     Лідери Клубу

Ладнова Анна (2015-2018)

Осян Карен (2018-2020)

Скопінцева Богдана (з 2020)

Студентський науково-дослідний маркетинговий клуб «Research & Creative» – це чудове місце саморозвитку для здобувачів! Долучайтеся до нас і ставайте успішними!

     Зв’яжіться з нами за тел. +380 (472) 511 – 581