Хочеш стати вченим, досягти успіхів в професії, багато чому навчитися самому і навчити інших? Чим ти займаєшся зараз і чого хочеш досягти в майбутньому? Всі ці питання пов’язані з досвідом, який ти набуваєш, постійно розвиваючись у своїй сфері діяльності. Маркетинг різноманітний і всяк, хто заглиблюється в його механізми, знайде неоціненний досвід в розумінні того, як працює бізнес, що потрібно споживачеві і як цим керувати.

    Ми переконані, що найбільш короткий шлях до професійного успіху – це досвід, який набувається вже в студентські роки. Тому в роботу нашого маркетингового клубу ми включаємо заходи і програми, що поглиблюють знання, набуті в учбовій аудиторії, і надають практичний досвід з маркетингових досліджень ринку, польового маркетингу, маркетингових комунікацій і екологічного маркетингу. Для вивчення особливостей маркетингової діяльності в різних галузях ми запрошуємо доповідачів, проводимо маркетингові екскурсії на підприємства, організовуємо участь здобувачів в конференціях і семінарах.

 

МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

В рамках клубу здобувачі проводять як кабінетні, так і польові маркетингові дослідження. Опитування споживачів на вулицях міста є звичайною і корисною практикою здобувачів для вивчення проблем екологічного маркетингу і уподобань споживачів.

    Аналітична робота є важливою частиною набуття досвіду професійної обробки інформації при проведенні маркетингових досліджень. Отримана інформація використовується у наукових проєктах і працях здобувачів третього освітньо-наукового рівня.

ПОШУК ТВОРЧИХ ІДЕЙ І УЧАСТЬ В КОНКУРСАХ

       Справжній маркетолог повинен мислити креативно. Методи пошуку творчої ідеї, їх генерація, мозковий штурм – це все те, що використовують здобувачі нашого клубу для створення і реалізації рекламних стратегій та креативних проектів. Вміння працювати в команді є надзвичайно важливим досвідом у майбутній професійній діяльності.

  ВІДВІДУВАННЯ ФОРУМІВ І КОНФЕРЕНЦІЙ

Вивчати досвід професіоналів і бути в тренді сучасних перетворень в маркетингу означає розширювати кругозір і знаходити нові можливості самореалізації. Нові знання і практики, нові знайомства з професіоналами своєї справи є чудовим джерелом натхнення!   

Приєднуйтесь до нас! З нами цікаво!

Зв’яжіться з нами за тел. +380 (472) 511-581