Радіон  Гончаров, випускник спеціальності “Маркетинг” (2024)

Отримавши ступінь магістра маркетингу я для себе особисто, зрозумів, що старі звичні патерни роботи із замовниками потрібно вдосконалювати. Гарна теоретична база яку дав мені університет та вчасності кафедра маркетингу – привнесла в нашу компанію rubarb agency нові стандарти розробки маркетингових стратегій. Хочу висловити особливу подяку усім викладачам кафедри Маркетингу. Для студента це 100% чіткі і структуровані знання, які є запорукою нового бачення своїх перспектив в роботі та особистому зростанні у даній галузі. Радий бути з вами і надалі!

Богдана Скопінцева, випускниця спеціальності “Маркетинг” (2021р.)

Менеджер з реклами, ТОВ Dnipro M 
 
Після закінчення бакалаврату я отримала посаду в центральному офісі компанії Dnipro m. Dnipro m – це український бренд електроінструменту, який налічує більше 400 фірмових салонів по всій Україні. Маю справу з офлайн рекламою. 
Під час навчання на кафедрі я опанувала ту базу, яка потрібна кожному маркетологу.  Працюючи у відділі маркетингу, можу на практиці втілювати знання, отримані в університеті.
Тепер аналітика, охоплення, КРІ не просто слова, написані в навчальних методичках, а частина моєї щоденної роботи. 
Зараз усвідомлюю, скільки можливостей дає студенство. Будучи старостою, а також в складі студентської ради, я добряче прокачала себе як особистість. 
Різного роду діяльності розвивають наші лідерські якості, ініціативність, комунікабельність, жагу до пізнання, вміння знаходити рішення проблем. Такі навички шукають сучасні роботодавці.
Северин Тетяна

Тетяна Северин, випускниця спеціальності    “Маркетинг” (2021 р.)

Період студентства – це один з найяскравіших та неповторних моментів в житті кожної людини. Таким моментом у моєму житті є навчання в Черкаському державному технологічному університеті на кафедрі “Економічної кібернетики та маркетингу”, за спеціальністю “Маркетинг”, яка надає безліч можливостей молодим амбітним студентам розвиватись, самовдосконалюватись.

Програма навчання досить різноманітна, яка навчає детально аналізувати нюанси роботи підприємств, знаходити “слабкі” та “сильні” сторони їх діяльності. Навчання на кафедрі дає ґрунтовні знання із безлічі дисциплін, які стають у пригоді не лише у повсякденному житті, але й у професійному відношенні, які високо цінуються роботодавцями.

На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі, професіонали своєї справи та просто хороші, добрі люди, до яких завжди можна звернутися за порадою та допомогою.

Олександра Кушнір випускниця спеціальності «Маркетинг» (2020 р.) 

Про професійні навички маркетолога, набуті під час навчання на кафедрі економічної кібернетики та маркетинг

20200703_204309 (1)

Наталія Цибко, випускниця спеціальності “Економічна кібернетика” (2020р.)

Для мене навчання в Черкаському державному технологічному університеті за спеціальністю «Економічна кібернетика» відіграло велику роль в професійному житті та надало можливості реалізовувати амбіційні плани. За роки навчання я здобула професійні навички, якими успішно користуюся у своїй професійній діяльності. Крім фундаментальних знань, я набула цінних навичок дослідження та аналізу, які виявилися  дуже важливими у моїй професійній діяльності, пов’язаної з великим машинобудівництвом.

Викладачі кафедри економічної кібернетики та маркетингу роблять все можливе, щоб навчання було цікавим та корисним в майбутньому. Атмосфера у стінах університету допомогла мені стати більш відкритою та комунікативною людиною, що на теперішній час стало важливою частиною роботи в колективі.

Щиро вдячна всім викладачам кафедри за їх працю і ті знання, які я отримала під час навчання. І я з впевненістю можу сказати, що навчання на кафедрі економічної кібернетики та маркетингу надає багато можливостей для успішного старту в кар’єрному зростанні, якими варто скористатись!

165021869_562876584877907_3890571265668977539_n

Дарина Онищенко, випускниця спеціальності “Маркетинг” (2019 р.)

Не так багато моментів в житті, які хотілося б пережити ще раз. Один з моїх найяскравіших – це навчання в Черкаському державному технологічному університеті, за спеціальностю “Маркетинг”. Найкращі викладачі, доступно поданий матеріал, багато інтерактивів, конкурсів – ось, що залишилось в моїй пам’яті. Здобуті мною  знання на кафедрі економічної кібернетики та маркетингу стають мені в пригоді кожного дня. Дуже вдячна викладачам кафедри та, особливо, завідуючій кафедрою Коломицевій О.В.

Аліса Бакалина, випускниця спеціальності    “Маркетинг”  (2019 р).

В першу чергу висловлюю величезну подяку всім викладачам та працівникам рідного університету. Дякую вам знання, поради та підтримку. За студентський період мене охоплюють лише яскраві та позитивні емоції. Навчання проходило насичено, весело та цікаво. Викладачі завжди йшли на зустріч та допомагали. В стінах ЧДТУ я познайомилась з багатьма цікавими людьми, знайшла однодумців та справжніх друзів, а також, отримала  міцну базу знань з маркетингу та інших наук. Отримані знання допомогли мені почати кар’єру в сфері Інтернет-маркетингу і надалі допомагають з упевненістю йти по життю. Дякую ЧДТУ за 5 чудових років мого життя!

Бибик_2

Анастасія Бибик, випускниця спеціальності «Маркетинг», 2016 рік

Я закінчила Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Маркетинг» в 2016 році. Виважено обравши  спеціальність, я жодного разу про це не пошкодувала.  Всі знання та навички, отримані мною протягом навчання, знайшли своє застосування в професійній діяльності. Навчальний заклад став для мене місцем  зосередження, прагнення до наукових відкриттів, пошуку самої себе, а навчання в університеті залишило по собі теплі, приємні спогади. Хочу подякувати викладачам кафедри економічної кібернетики та маркетингу за їх професіоналізм, чуйність та відданість своїй професії.

Казeeва-4

Анастасія Казєєва, випускниця спеціальності «Маркетинг», 2016 р.

Хочу висловити вдячність  викладачам  кафедри економічної кібернетики та маркетингу  під керівництвом  професора  Коломицевої Олени Віталіївни за високопрофесійне викладання, доброзичливість, відкритість та всебічну допомогу.  Ви були для нас не лише викладачами, а й наставниками та  порадниками. Навчання  в Черкаському державному технологічному університеті за спеціальністю «Маркетинг»  дало змогу отримати великий багаж знань та практичних навичок, розвинути аналітичне мислення, що у майбутньому стало основою для подальшої діяльності та працевлаштування.

Сергій Ріпчанський, випускник спеціальності «Маркетинг» (2016 р.)

В 2016 році я закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Маркетинг», вибір якої був зумовлений значною перспективністю цієї професії та зростанням попиту на маркетологів в Україні. Роки навчання в університеті згадую з великим задоволенням та теплотою. Хочу відмітити  високу якість викладання як загальноекономічних так і фахових  дисциплін та висловити вдячність викладачам кафедри економічної кібернетики та маркетингу, які демонструють самовідданість у роботі, високий професіоналізм і відповідальність за майбутнє.