В об’єктиві традицій нашого клубу_______________________________________________________________________________________

ПОСВЯТА ЗДОБУВАЧІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ

Ми розуміємо, наскільки важливо кожному здобувачу-першокурснику стати частиною команди і підтримувати дружні взаємовідносини з колективом. Тому нам важливо вдихнути в кожного здобувача натхнення, заразити командним духом і бажанням єдності протягом багатьох років навчання. І все це ми намагаємось реалізовувати через щорічні зустрічі у неформальній обстановці, об’єднуючи здобувачів різних освітніх рівнів в єдиний простір конкурсів та ігор.

КРЕАТИВ-БАТТЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ МАРКЕТОЛОГА

 

Щороку кафедра економічної кібернетики та маркетингу залучає здобувачів до інтелектуальних і креативних змагань у форматі креатив-баттл до Дня маркетолога. Цей неймовірно цікавий захід дозволяє здобувачам проявити свої креативні здібності в рамках командних змагань. Команди-переможці отримують призи, а решта учасників – позитивні емоції і досвід працювати в незвичайних ситуаціях.

РЕКЛАМА ФЕСТ І ЗУСТРІЧІ ЗІ ШКОЛЯРАМИ

 

Маркетинг неймовірний! І ми бажаємо познайомити з ним молоде покоління, яке ще тільки починає замислюватись над майбутньою професією. Тому ми запрошуємо школярів ознайомитись з особливостями та умовами навчання за спеціальністю «Маркетинг», надаємо їм можливість проявити свої здібності, приймаючи участь у конкурсі «Реклама фест»