Викладачі та студенти ФЕУ ознайомились з специфікою роботи ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна»

Викладачі та студенти кафедри економічної кібернетики та маркетингу Черкаського державного технологічного університету за підтримки ректорату та профспілкового комітету ЧДТУ  5 листопада 2014 р. побували на  екскурсії в ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» (м. Київ).

Фахівці підприємства розповіли  історію розвитку ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та  продемонстрували роботу обладнання, розповіли про інноваційні  технологічні ноу-хау. Студенти ознайомилися з тим, як робляться їхні улюблені напої «Кока-кола»починаючи з підготовки води, виробництва сиропу і закінчуючи розливом готових напоїв у пластикові (ПЕТ) пляшки, виготовлені тут же.