Зустріч з майбутніми роботодавцями

31 березня кафедрою економічної кібернетики та маркетингу була організована зустріч студентів старших курсів напрямів підготовки 6.030507 «Маркетинг», 6.030502 «Економічна кібернетика» та 8.18010013 «Управління проектами» з майбутніми роботодавцями. До студентів завітали HR – менеджер компанії Ringostat Скуратович Олена Вікторівна, менеджер з клієнтської підтримки тієї ж компанії Уляницький Олександр Миколайович та менеджер з персоналу Товариства з обмеженою відповідальністю «СВА Альтера» Заїка Оксана Олексіївна. Під час розмови зі студентами, Скуратович О.В. акцентувала увагу на тонкощах проходження співбесіди із роботодавцем, від результату якої залежить чи отримає молодий фахівець бажане місце роботи. Вона надала поради щодо вміння себе презентувати. Від Уляницького О.М. та Заїки О.О. студенти отримали інформацію про вимоги до знань і умінь, якими випускники мають володіти, щоб отримати перше робоче місце в даних організаціях, та про проблеми, які можуть виникати при працевлаштуванні і можливі шляхи їх вирішення. Представники компаній акцентували увагу на можливості стажування та подальшого працевлаштування студентів.