Наукові досягнення студентів-маркетологів Черкаського державного технологічного університету

Відповідно до наукової тематики кафедри економічної кібернетики та маркетингу студенти Черкаського державного технологічного університету напряму підготовки 6.030507 «Маркетинг»  взяли  участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища», що проходив в  Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.
    За результатами  підсумкової  конференції, яка відбулася 28 – 30 березня студентка 4 курсу ЧДТУ групи МКск – 28 напряму підготовки «Маркетинг»  Бибик Анастасія Василівна посіла ІІІ місце за наукову роботу на тему: «Управлінські аспекти еколого-економічного регіонального розвитку» (керівник – завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу, д.е.н., професор Коломицева О.В.).
Щиро вітаємо Бибик А.В. та бажаємо натхнення у подальшій роботі та навчанні.