Сьогодні, в рамках проведення заходів щодо популяризації принципів академічної доброчесності,  кафедра економічної кібернетики та маркетингу провела он-лайн зустріч зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Маркетинг».

Завідувачка кафедри, професор Олена Коломицева та гарант програми, професор  Лідія Васильченко надали  ґрунтовні пояснення щодо визначених Законом України «Про освіту» положень академічної доброчесності, ознайомили здобувачів з Кодексом академічної доброчесності Черкаського державного технологічного університету та  донесли до здобувачів інформацію про те, що, згідно Закону України «Про освіту», передбачає дотримання академічної доброчесності, а що вважається її порушенням.

Доповідачі акцентували увагу на необхідності дотримання академічної доброчесності під час навчання та недопущення академічного плагіату в наукових роботах, а також донесли до відома здобувачів вищої освіти «Положення про перевірку академічних і наукових робіт на плагіат», що  діє в ЧДТУ, розповіли про програму Unicheck, яка використовується в університеті для перевірки кваліфікаційних робіт бакалавра та магістра на наявність плагіату. Здобувачам також була представлена сторінка на сайті кафедри економічної кібернетики та маркетингу https://ekm.chdtu.edu.ua/akademichna-dobrochesnist-ta-perevirka-na-plagiat/, де можна ознайомитись з нормативною документацією з питань академічної доброчесності.