Вітаємо здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти та їх наукового керівника з перемогою у VI Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт з маркетингу.

Вітаємо студентів та їх наукового керівника з перемогою у VI Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт з маркетингу,  фінал  якого відбувся у Хмельницькому національному університеті 30 червня 2022 року:

За освітнім рівнем  «Магістр» дипломом III ступеня нагороджена здобувачка  Носок Тетяна Анатоліївна.  Науковий керівник  –  д.е.н., професор,  завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу Коломицева Олена Віталіївна.

За освітнім рівнем «Бакалавр» дипломом II ступеня нагороджена здобувачка  Скопінцева Богдана Романівна.  Науковий керівник д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу Коломицева Олена Віталіївна.