В ЧДТУ відбулася презентація проєкту “Дуальна освіта” з представниками ПрАТ “МХП”, яку відвідали і студенти-маркетологи ФЕУ ЧДТУ

12.10.2023 в коференц-залі ЧДТУ відбулася презентація проєкту “Дуальна освіта” з представниками ПрАТ “МХП”, яку відвідали і студенти-маркетологи ФЕУ ЧДТУ. В ході презентації представники ПрАТ “МХП” та студенти старших курсів змістовно поспілкувалися, вирішили ряд організаційних питань, обмінялися контактами для ефективного зворотнього зв’язку. Слід зазначити, що дуальна освіта актуалізується і набирає обертів. Дуальна освіта сьогодні – це реальні вимоги сучасної економіки, вимоги висококонкурентного ринку праці. Співпраця ЗВО та роботодавців – запорука якісної підготовки здобувачів освіти, отримання необхідного практичного досвіду, значне підвищення шансів влаштуватися на бажану роботу після закінчення університету. У воєнний час, дуальна освіта набуває більшої значущості, адже Україна потребує висококласних фахівців, які стануть локомотивов її відновлення, розбудови і розквіту. ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.